IMG_1365
image-layers-1_3
ماموریت ما

خدمات پزشکان ما:

  • کاشت مو و ابرو، ریش
  • جراحی بینی (رینو پلاستی)
  • لیپوماتیک و ابدوپلاستی
  • ماموپلاستی، لیفت سینه
  • تزریق فیلر( ژل، چربی)
  • تزریق بوتاکس
تاریخچه ما

32 سال موفقیت

کلینیک زیبایی نای ذی متشکل از 20 پرسنل، با محیطی آرام و البته با رعایت تمامی نکات بهداشتی خدمات خودرا برای شما عزیزان ارائه می دهد. از جمله خدمات زیبایی که شامل تزریق انواع فیلر، بوتاکس، تزریق چربی، زیبا سازی و جوانسازی پوست و مو و خدمات بیشمار دیگر. خدمات لیزر موهای زائد، خدمات لاغری و چاقی و تمامی خدمات دیگر نیز در بردارد. پزشکان مجموعه از متخصص های پوست و مو، لاغری و چاقی، جراح زیبایی تشکیل شده اند. لازم به ذکر است جراحی های زیبایی از عمل رینوپلاستی (بینی) تا بلفارو پلاستی (پلک) و پروتز های گوناگون تحت نظر جراح انجام می شود. شما عزیزان با مراجعه به قسمت خدمات و پزشکان می توانید با تمامی جزئیات و مشاهده انواع فعالیت ها بیشترآشنا شوید.

تأسیس کلینیک اول

1367

توسعه منابع انسانی

1375

ارتقاء تجهیزات

1390

برند سازی کلینیک

1383

برندسازی مجدد کلینیک و پزشکان

1398

7Y8A0261
image-layers-2_1
image-layers-2_4
مراقبت و امکانات

چرا ما را انتخاب می کنید؟

کیفیت

مشتری مداری

پزشکان مجرب

کلینیک نای ذی با مجموعه ای کامل از برترین تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا و با متخصصین مجرب و کارآمد و پرسنل دوره دیده در کلیه زمینه های مربوط به کاشت مو و ابرو، جوانسازی و پاکسازی پوست، لیزر موهای زائد و جراحی های زیبایی، تجربیات موفقییت آمیزی در کارنامه ی فعالیت خود ثبت کرده است. در طی فعالیت32 ساله خود، نای ذی به دنبال بهترین و برترین تکنیک های موجود بوده که مورد تایید وزارت بهداشت ایران و اتحادیه اروپا می باشند.

در کنار مشتری مداری، رعایت کامل اصول و دستورالعمل های وزارت بهداشت، مورد دیگری است که کلینیک نای ذی تلاش خود را برای اجرای آن به کار می بندد. طبق بازخوردهای مشتریان کلینیک نای ذی، خدمات این مجموعه رضایت آنان را جلب کرده و این رضایت از مشارکت مخاطبان در قسمت نظرات وبسایت این مجموعه قابل مشاهده است.

یکی دیگر از ویژگی های این کلینیک برگزاری کارگاه های آموزشی و معرفی آخرین روش های درمانی و زیبایی برای پزشکان است. علاوه بر این تمامی پزشکان دوره های لازم را دیده و همچنین ملزم به شرکت در کلاس های آموزشی و باز آموزی می باشند. نیرو و پزشکان نای ذی بسیار علاقمند به فراگیری تکنیک های جدید و تکامل توانمندی های خود هستند که خود یکی از عوامل دیگر برتری این کلینیک می تواند باشد.